Inspiracja do stworznia swiec A M B E R S E A było Morze Baltyckie i jego piękne piaszczyste plaze. Świece zadebiutowały w 2012 roku w słynnym Annabel Private Club w Mayfair w Londynie, a potem bardzo szybko stały się popularne wśród bardzo wyrafinowanej klienteli. Swiece Ambersea opowiadają historię o potężnym, stale zmieniającym się Morzu Bałtyckim i jego największych skarbach- bursztynie. Podzielone na cztery różne kolekcje; Gold Dune, Pearl, Amber i The Sea . Zostały one zaprojektowane z sercem i pasją, a ich aromaty maja moc przenoszenia w magiczne miejsca.

Świece A M B E R S E A  wykonane są z najwyższej jakości składników.
Każda świeca jest bardzo starannie  wlewana do eleganckiego szklanego pojemnika w naszym A M B E R S E A  S T U D I O. Aby stworzyć doskonałą świecę potrzebny jest czas. Uważamy że im więcej czasu spędzamy aby stworzyć perfekcyjna świece tym będzie lepsza trochę podobnie jak w przypadku dobrego wina. Wierzymy, ze nasze świece maja moc regeneracyjna w związku z bursztynowym olejem którego używamy do produkcji naszych świec. Chcielibyśmy, aby plomien naszej świecy, odprężył cię a unoszące się aromaty dodały energii i przeniosły w magiczne miejsca.
Baltycki bursztyn od dawna jest przedmiotem fascynacji. Pierwsza pisemna wzmianka pochodzi z poezji Homera pochodzącym z około 700 roku pne, gdzie opisuje on "złoty łańcuch, wyśmienita jakość wykonania i bursztynowych paciorkach, które lśniły jak słońce". I tak tez nazwaliśmy naszą pierwszą świecę "The Odyssey ".
Dołącz do nas teraz, naszą ekscytującą podróż – nasza wspólną odyseję.