Shipping & Returns

 

Dostawa

Dostarczamy towar zgodnie z opcją wybrana przez Ciebie podczas składania zamówienia i po otrzymaniu zapłaty za zamówiony towar i koszt przesyłki. Wszystkie towary dostarczamy przez Pocztę Polska i wszelkie terminy dostawy podawane są jedynie orientacyjne. Zamówienia mogą być dostarczone w jednej lub kilku przesyłkach. AMBERSEA STUDIO nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności za opóźnienia dostaw spowodowane przez jakąkolwiek osobę trzecią. Masz prawo do zrezygnowania z zamówienia i wycofania zapłaty za zamówiony towar i koszt przesyłki w ciągu 24 po złożeniu zamówienia online na stronie AMBERSEA STUDIO pod adresem mailowym customerservice@myambersea.com ,  jesli oplata za towar nie zostanie uiszczona w ciagu 7 dni od zlozenia zamowinia, zamowienia zostaje automatcznie anulowane. 

 

Przyjęcie

Po otrzymaniu towaru należy sprawdzić przesyłkę czy nie ma żadnych zewnętrznych uszkodzeń .  Jeśli otworzysz przesyłkę będzie to równoznaczne z zaakceptowaniem towaru, chyba że powiadomiłeś nas, że anulowałeś zamówienie  w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.  Jeśli nie podjęto takiego działania,  AMBERSEA STUDIO nie jest zobowiązane do przyjęcia zwrotu. Twoje prawa ustawowe nie są naruszone. Jeśli zamówienie nie dotarło do klienta zgodnie z opisem w potwierdzeniu zamówienia prosimy o kontakt na poniższy numer (otwarty 10.00 do 6.00pm, od poniedziałku do soboty) +48 (0) 94 316 01 08 lub e-mail customerservice@myambersea.com

 

Warunki anulowania zamowinia 

Należy pamiętać, że można anulować zamówienia, jeśli zostaniemy powiadomieni telefonicznie (otwarte 10.00  do 18 .00  od poniedziałku do soboty) +48 (0) 94 316 01 08 lub pzez e-mail customerservice@myambersea.com  w dowolnej godzinie przed upływem 24 godzin od złożenia zamówienia. Wtedy zamowienie bedzie anulowane. Twoje prawa ustawowe nie są naruszone.

 

Zwroty i wymiana

Jeśli chcesz zwrócić nieużywany przedmiot, proszę wysłać paczkę do: AMBERSEA STUDIO UL Dworcowa 29, 76-031 Mścice POLAND. Przykro nam, ale koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Działamy w systemie  „no return policy” jeśli produkt został otwarty lub używany.

 

Uszkodzone przedmioty

Proszę sprawdzić przesyłkę w dniu przyjazdu w towarzystwie osoby doreczajaczej przesylke, czy nie ma małych lub poważnych uszkodzen które mogly powstać w trakcie transportu. To normalne, ze kartonowe opakowanie transportowe, może okazywać oznaki zużycia, jednak jeśli uszkodzenie jest bardzo niepokojące prosimy o kontakt z AMBERSEA w customerservice@myambersea.com. Prosimy podać datę zamówienia, imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Istotne jest, aby zachować paczkę/ przesyłkę w takim stanie aby można było jak najlepiej skontrolować lub zdiagnozować uszkodzone elementy przez spółkę przewoźnika.

 

Uskarżanie się

Jeśli chcesz narzekać w sprawach odnośnie transportu towarów prosimy o kontakt na poniższy numer (czynny 10.00 do 6.00pm, od poniedziałku do soboty) +44 (0) 94 316 01 08  lub e-mail customerservice@myambersea.com